Brīnumzāles, Diet & health, Dry eyes, Toothpaste

Pieci vienkārši soļi cīņā pret BEZMIEGU!

Mēs visi nepārprotami zinām, cik miegs ir svarīgs gan mūsu ķermeniskai, gan garīgai atpūtai un arī neaizstājams palīgs, lai mēs regulāri atjaunotos pēc piesātinātās dienas. Taču miegs ir arī sava veida bauda. Ir taču tik patīkami skatīties uz saldā miegā aizmigušu mazuli! Un ir tik jauki ļauties miegam brīžos, kad miegs ir atnācis pats un maigi ieaijā mūs vismīļākajā gultiņā… Ne velti pazīstamajā mīklā miegs tiek dēvēts par to, kas ir saldāks par medu.

Tāpēc ne tikai veselības, bet arī sava prieka pēc ir vērts pievērsties jautājumam, vai ir iespējams un kā sagatavoties šim ikvakara un nakts patīkamajam piedzīvojumam – saldajam miegam.

Ideāli, ja mēs varam gatavoties nakts miegam jau no attiecīgās dienas rīta – būt emocionāli saskaņā ar sevi, veikt pietiekami daudz fizisku aktivitāšu, t.sk., svaigā gaisā, pietiekamā daudzumā uzņemt saules gaismu, samazināt sociālo tīklu lietošanu līdz 30 minūtēm dienā, nelasīt negatīvas ziņas u.tt.. Bet cik reāli tas īstenībā ir mūsdienu cilvēkam? Kā rīkoties tad, ja nav iespējams dzīvot ideālā pasaulē, bet kvalitatīvi izgulēties tomēr ļoti gribas un vajag?