0

Sīkdatņu politika

VERSIJA 21-01-2021

 

Lūdzam izlasīt šī Sīkdatņu politiku pirms tīmekļa vietnes un/vai mobilās lietotnes www.silvanols.lv (turpmāk – “Vietne”) lietošanas jebkuram mērķim.

 

Šī Sīkdatņu politika kopā ar Privātuma politiku un Vietnes Lietošanas noteikumiem regulē SIA „SILVANOLS”, vienotais reģistrācijas numurs 40003233170, juridiskā adrese: Kurbada iela 2A, Rīga, LV-1009, Latvija (turpmāk – “Mēs”) Vietnes lietošanu un tajā sniegto informāciju un pakalpojumus.

 

Ikreiz, kad Vietnē rādās attiecīgs logs, Jums būs vai nu jāpieņem (“Piekrītu”), vai jānoraida (“Nepiekrītu”) Sīkdatnes. Lūdzam ņemt vērā, ka, ja Jūs nospiedīsiet taustiņu “Nepiekrītu” Sīkdatnes, Jums var būt nepieejamas atsevišķas Vietnes funkcijas.

 

Turpinot lietot Vietni, nemainot Sīkdatņu iestatījumus (kā aprakstīts šajā Sīkdatņu politikā), jebkurš Vietnes lietotājs (turpmāk – “Jūs”, “Apmeklētājs”) piekrīt, ka Mēs varam ievietot sīkdatnes Jūsu ierīcē.

 

  1. Definīcijas

1.1. Ierīce – dators, planšetdators, mobilais tālrunis vai cita ierīce, kuru Jūs izmantojat, lai piekļūtu Vietnei.

1.2. Sīkdatne/-s – mazi teksta faili, kas satur nelielu informācijas daļu, un kuri tiek ievietoti Jūsu pārlūkprogrammas vai Ierīces atmiņā, kad Jūs apmeklējat Vietni. Vietne tos izmanto vairākiem mērķiem, piemēram, identificēšanai, vai Jūs esat jauns apmeklētājs vai atkārtots lietotājs, vai Jūsu uzvedības analīzei Vietnē, iepirkumu groza vienību atcerēšanai utt. Panākt tādu funkciju veikšanu, kuras parasti sasniedz ar Sīkdatņu palīdzību, var arī, izmantojot citus paņēmiens (“līdzīgās tehnoloģijas”), piemēram, HTML5 localStorage, Flash sīkfaili (Local Shared Objects), Ierīces “pirkstu nospiedumu lasītājs” u.c.

1.3. Pirmās personas/Vietnes sīkdatne – Sīkdatne, ko iestata Vietne. To var izlasīt tikai šī Vietne.

1.4. Trešās personas sīkdatne – Sīkdatne, kuru Vietne izmanto kā ārējus pakalpojumus, kuru Vietnē ievieto cits domēns.

1.5. Obligātās sīkdatnes – sīkdatnes, kas ir nepieciešamas tam, lai Jūs varētu pārlūkot Vietni un izmantot tās funkcijas, piemēram, iegaumēt veidnēs ievadīto informāciju seansa laikā. Ja pievienojat vienumus savam grozam, šādas sīkdatnes ļauj vienumiem palikt iepirkumu grozā, kad vēlaties norēķināties. Bez šīm sīkdatnēm būtu neiespējami sniegt noteiktus Vietnes pakalpojumus, tā darbotos ne tik gludi kā paredzēts.

1.6. Funkcionālās sīkdatnes – sīkdatnes, kas īpaši izmantotas, lai vāktu datus par to, kā Jūs izmantojat Vietni, kuras Vietnes lapas tiek apmeklētas visbiežāk, ka arī palīdz atcerēties Jūsu izvēles un iestatījumus (piemēram, valodas vai laika zonas). Šīs sīkdatnes uzrauga tikai Vietnes veiktspēju. Šīs sīkdatnes neapkopo identificējamu informāciju par Jums, tas nozīmē, ka visi savāktie dati ir anonīmi un tiek izmantoti tikai Vietnes funkcionalitātes uzlabošanai.

1.7. Analītiskās sīkdatnes – sīkdatnes, kas Mums parāda, vai Jūs jau kādreiz apmeklējāt Vietni. Šīs anonīmās sīkdatnes palīdz Mums izsekot lietotāju skaitu un viņu apmeklējumu periodiskumu. Šīs sīkdatnes vāc informāciju par Vietnes izmantošanu un palīdz pilnveidot Vietnes darbību. Piemēram, Analītiskās sīkdatnes var parādīt, kuras Vietnes lapas tiek apmeklētas visbiežāk, palīdzēt reģistrēt Vietnē notiekošos traucējumus un tml.

1.8. Reklāmas (mērķa) sīkdatnes – sīkdatnes, kas Mums ļauj fiksēt Jūsu apmeklējumus Vietnē, lapās, kuras apmeklējāt pirms tam, un saites, kuras atvērāt. Mēs izmantosim šo informāciju tam, lai rādāmā reklāma atbilstu Jūsu interesēm. Mērķa vai reklāmas sīkdatnes Mums ļauj uzzināt, vai jau redzējāt konkrēto reklāmu vai noteikta tipa reklāmu, un cik ilgs laiks pagājis no brīža, kad to redzējāt. Varam izmantot cita subjekta noteiktas sīkdatnes, lai varētu sniegt precīzāk Jums orientētu reklāmu. Tās tiek izmantotas arī tam, lai noteiktas reklāmas Jūs redzētu tikai noteiktu reižu skaitu un, lai tas palīdzētu izmērīt reklāmas efektivitāti.

 

  1. Sīkdatnes izmantošanas mērķi un glabāšanas laiks

2.1. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai veicinātu Vietnes funkcionēšanu, efektīvāku funkcionēšanu, kā arī, lai sniegtu Mums informāciju. Tas nozīmē, ka Sīkdatnes var pildīt dažādus uzdevumus, piemēram, atcerēties Jūsu iestatījumus (piemēram, izvelēto valodu vai laika zonu), analizēt datu plūsmu, pielāgot reklāmu, kopumā uzlabot lietotāju pieredzi utt. Tādējādi, kad vienā apmeklējuma reizē pārlūkojat dažādas vietnes lapas, Jums iestatījumi nav jānorāda atkārtoti. Sīkdatnes var izmantot arī tam, lai izveidotu anonīmu statistiku par Mūsu Vietnes pārlūkošanas pieredzi. Mēs izmantojam Pirmās personas un Trešās personas sīkdatnes.

2.2. Sīkdatnes var tikt glabātas Jūsu pārlūkprogrammā vai Ierīcē dažādus laika posmus. Piemēram, sesijas Sīkdatnes tiek dzēstas no Ierīces pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas. Pastāvīgās Sīkdatnes var glabāties Jūsu Ierīcē līdz brīdim, kamēr Jūs tās neizdzēsīsiet vai līdz to termiņa beigām.

 

  1. Vietnē izmantotās Sīkdatnes

3.1. Visu informāciju par šīm Vietnē izmantotajām Sīkdatnēm sniedzam zemāk esošajā tabulā:

 

SīkdatneDomēnsSīkdatnes aprakstsSīkdatnes darbības laiksSīkdatnes veids
__cfduid.salespoints.coCDN (Satura Piegādes Tīkls) pakalpojumu piegādātāja, piemēram, “CloudFare”, sīkdatne. Sīkdatne tiek izmantota, lai identificētu interneta vietnes lietotāju koplietojamas IP adreses ietvaros un piemērotu drošības iestatījumus katram interneta vietnes lietotājam. Šī sīkdatne neuzglabā personiski identificējamu informāciju.1 gads 30 dienasObligātās sīkdatnes
fr.facebook.com“Facebook” sīkdatne. Sīkdatne tiek izmantota, lai rādītu apmeklētājiem atbilstošu reklāmu, novērtētu un uzlabotu reklāmu. Sīkdatne arī izseko apmeklētāja uzvedību tīmeklī vietnēs, kurās ir Facebook pikseļi vai Facebook sociālie spraudņi.1 gads 90 dienasReklāmas sīkdatnes
wp-wpml_current_languagestage.lv.silvanols.comVietnes sīkdatne. Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu valodas iestatījumus.1 gads 19 dienas 15 stundas 21 minūteFunkcionālās sīkdatnes
_ga.silvanols.com“Google Analytics” sīkdatne. Sīkdatne tiek izmantota, lai aprēķinātu apmeklētāju, sesiju, kampaņas datus un sekotu vietnes lietojumam vietnes analīzes pārskatam. Sīkdatnes saglabā informāciju anonīmi un piešķir nejauši ģenerētu numuru, lai identificētu unikālos apmeklētājus.1 gads 20 dienas 8 stundas 51 minūteAnalītiskās sīkdatnes
_gid.silvanols.com“Google Analytics” sīkdatne. Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto vietni, un palīdz izveidot analīzes pārskatu par to, kā darbojas vietne. Apkopotie dati, tostarp apmeklētāju skaits, avots, no kurienes viņi nākuši, un lapas, kas apmeklētas anonīmā formā.1 gads 19 dienas 15 stundas 21 minūteAnalītiskās sīkdatnes
_gat_gtag_UA_71262402_18.silvanols.comVietnes sīkdatne. Sīkdatne tiek izmantota, lai saglabātu unikālu lietotāja ID.1 gads 19 dienas 15 stundas 20 minūtesFunkcionālās sīkdatnes
_fbp.silvanols.com“Facebook” sīkdatne. Sīkdatne tiek izmantota, lai piegādātu reklāmas.1 gads 19 dienas 17 stundas 29 minūtesReklāmas sīkdatnes

 

3.2. Katru reizi, kad apmeklējat Mūsu Vietni, var tikt izveidotas pastāvīgās Sīkdatnes, kuras paliek Jūsu datorā pēc Jūsu iziešanas un tiks izmantotas tad, kad Jūs atkal apmeklēsiet Mūsu Vietni; tās darbojas un netiek izdzēstas, kad beidzat pārlūkot Vietni. Tāpat var tikt izveidotas īslaicīgās (seansa) Sīkdatnes, kas tiek automātiski izdzēstas, kad Jūs beidzat Vietnes pārlūkošanu.

3.3. Papildu informācija par Sīkdatnēm ir pieejama šeit: https://www.cookieserve.com

 

  1. Sīkdatņu atspējošana, bloķēšana

4.1. Apmeklētājs pēc saviem ieskatiem var bloķēt vai izdzēst Sīkdatnes un tamlīdzīgus unikālos identifikatorus, ja vien to viņam ļauj pārlūka vai Ierīces iestatījumi. Pēc izvēles Sīkdatnes varat kontrolēt un dzēst; sīkāka informācija https://aboutcookies.org

4.2. Tomēr pievēršam Jūsu uzmanību, ka Obligātās Sīkdatnes ir Vietnes lietošanas priekšnosacījums. Ja atspējosiet šīs Sīkdatnes, nevaram būt droši, kā un vai vispār Mūsu Vietne darbosies. Ja atspējosiet vai bloķēsiet Sīkdatnes vai citas tamlīdzīgas tehnoloģijas, atsevišķas Vietnes funkcijas Jums var būt nepieejamas vai arī tās var nedarboties kārtīgi.

4.3. Jūs varat izvēlēties atļaut, bloķēt vai dzēst Sīkdatnes savā pārlūkprogrammā. Katras pārlūkprogrammas mājaslapā ir pieejama instrukcija kā to izdarīt.

4.4. Atteikties no “Google Analytics” informācijas vākšanas iespējams, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas papildu rīku, kas pieejams šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

4.5. Lai atteiktos no mērķtiecīgas reklāmas Facebook un Google, lūdzam izmantot Jūsu Facebook (https://www.facebook.com/ads/settings) vai Google Ads (https://adssettings.google.com/) profila iestatījumus.

 

  1. Izmaiņas Sīkdatņu politikā

5.1. Mums ir tiesības vienpusēji veikt izmaiņas šajā Sīkdatņu politikā. Izmaiņas stājas spēkā dienā, kad atjaunināta Sīkdatņu politika ir publicēta Vietnē, ja vien Sīkdatņu politikā nav noteikts vēlāks spēkā stāšanās termiņš.

Prece pievienota grozam