0

Sīkdatņu politika

versija
19.03.2024.

 

1.             Vispārīgie noteikumi

1.1.       Sabiedrība ar ierobežotu atbildību SIA “SILVANOLS”, vienotais reģistrācijas Nr.40003233170, juridiskā adrese: Kurbada iela 2A, Rīga, LV-1009, elektroniskā pasta adrese: [email protected], tīmekļa vietnes adrese: https://www.silvanols.lv (turpmāk  – “SILVANOLS” vai “Mēs”) apņemas nodrošināt SILVANOLS tīmekļa vietnes https://www.silvanols.lv  (turpmāk – “Vietne”) un tās apmeklētāju (turpmāk – “Jūs” vai “apmeklētājs” vai “lietotājs”) personiskās informācijas drošību un viņu tiesību aizsardzību, apmeklējot SILVANOLS Vietni un iepazīstoties ar tās saturu. 

1.2.       Šī sīkdatņu politika ir sagatavota ar nolūku, lai Mūsu tīmekļa Vietnes apmeklētāji iegūtu papildu informāciju par Vietnē izmantotajām tehnoloģijām un to, kā SILVANOLS tās izmanto.

 

2.             Informācija par sīkdatnēm

2.1.       Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas Jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, datorā, planšetdatorā, viedtālrunī vai citā ierīcē, kuru Jūs izmantojat, lai piekļūtu Vietnei), un saglabātas Jūsu tīmekļa pārlūkā Vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas Vietnē apmeklējat, lai saglabātu Jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos Jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

2.2.       Mēs izmantojam Pirmās personas (sīkdatne, ko iestata Vietne. To var izlasīt tikai šī Vietne) un Trešās personas (sīkdatne, kuru Vietne izmanto kā ārējus pakalpojumus, kuru Vietnē ievieto cits domēns) sīkdatnes.

 

 

3.             Sīkdatņu veidošanas nolūks un tiesiskais pamats

3.1.       Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai Jūs varētu ērtāk izmantot Mūsu digitālos pakalpojumus, piemēram, tiešsaistes maksājumu veikšanai, lai Mēs varētu iegūt informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto Mūsu tīmekļa Vietni, un lai Mēs varētu uzlabot apmeklētājiem piedāvātos pakalpojumus. Sīkdatnes tiek izmantotas arī ar nolūku sniegt Jums pielāgotu informāciju par Mūsu produktiem un pakalpojumiem.

3.2.       Mēs izmantojam dažāda veida sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma (piemēram, “nepieciešamās” sīkdatnes), taču par atsevišķām sīkdatnēm, kas tiek izmantotas analītiskiem un mērķauditorijas atlases nolūkiem, Mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat tīmekļa Vietni, Jūs izvēlaties, vai atļaujat izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas.

 

4.             Sīkdatņu veidi un to pielietojums

4.1.       Mēs izmantojam trīs sīkdatņu kategorijas, taču prasām lietotāju piekrišanu tikai divām no tām. Jūs varat piekrist abām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, Jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu zemāk). Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savas izvēles un atteikties no sīkdatnēm.

4.2.       Nepieciešamās sīkdatnes (tiek sauktas arī par tehniskām vai funkcionālām sīkdatnēm) ir būtiskas un tās jums ļauj piekļūt dažādām tīmekļa Vietnes daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datorā, viedtālrunī, planšetdatorā vai citā ierīcē Vietnes apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz Jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas tīmekļa Vietnes darbībai, tāpēc tās nevar izslēgt, un tādēļ lietotāja piekrišana šai sīkdatņu kategorijai netiek prasīta.

4.3.       Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai Mēs varētu izmērīt un uzlabot savas tīmekļa Vietnes darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas Mūsu Vietnē. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts Mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos Jūsu darbības Mūsu tīmekļa Vietnē.

4.4.       Mārketinga sīkdatnes. Mērķauditorijas atlases sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu jums vēlamo saturu šajā tīmekļa Vietnē un sniegtu jums vispiemērotāko informāciju par Mūsu produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu Mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu jūsu darbību Mūsu Vietnē. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas Mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa Vietnēs. Ja Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, Mēs varam saņemt arī informāciju par Mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās Jūs esat reaģējuši uz Mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un  nepersonalizētas reklāmas.

 

5.             Vietnē lietoto sīkdatņu saraksts

 

Nepieciešamās sīkdatnes – šīs sīkdatnes nodrošina Vvietnes korektu darbību, nodrošinot tās pamata funkcijas. Tīmekļa Vietne bez šīm sīkdatnēm nevarēs pareizi funkcionēt.

Nosaukums

Nolūks

Glabāšanas termiņš

cookieyes-consent

 

Lai atcerētos lietotāju piekrišanas preferences

1 gads

woocommerce_items_in_cart

 

Lai reģistrētu, ja WooCommerce iepirkumu grozā ir preces.

Līdz sesijas beigām

wp_woocommerce_session_*

 

Lai katram klientam izveidotu unikālu kodu, lai  zinātu, kur katram klientam datubāzē atrast groza datus.

7 dienas

woocommerce_cart_hash

 

Lai noteiktu, kad groza saturs/dati mainās.

Līdz sesijas beigām

wp-wpml_current_language

Lai saglabātu valodas iestatījumus.

Līdz sesijas beigām

test_cookie

 

Lai noteiktu, vai lietotāja pārlūkprogramma atbalsta sīkfailus.

15 minūtes
Analītiskās sīkdatnes –  tīmekļa Vietnē tiek izmantots “Google Analytics” programmatūras sīkdatnes. Ar šo sīkdatņu palīdzību tiek iegūta anonīma informācija par apmeklētāja darbībām tīmekļa Vietnē (piemēram, apmeklētā lapa, apmeklējuma datums un laiks utt.), kas tiek izmantota statistikai un analīzei, atbilstoši noteiktajiem nolūkiem.

 

Pieņemt/noraidīt

 

Nosaukums

 

Nolūks

 

Glabāšanas termiņš

 

_ga

Izmanto, lai noteiktu vietnes unikālos lietotājus, piešķirot katram nejaušā kārtībā ģenerētu identifikatoru (“Google Analytics” sīkdatne).

1 gads, 1 mēnesi, 4 dienas 

 

_gat

“Google Analytics” to lieto, lai samazinātu pieprasījumu ātrumu

1 minūte

 

sbjs_migrations

sbjs_current_add

sbjs_first_add

sbjs_current_add

sbjs_first

sbjs_udata

 

Izmanto, lai identificētu apmeklējuma avotu

Saglabā informāciju par lietotāja darbībām

Līdz sesijas beigām


sbjs_session


Izmanto, lai identificētu apmeklējuma avotu.  Sīkfailos saglabā informāciju par lietotāja darbībām

1 stundu

 

_hjSession_#

Sīkdatne apkopo statistiku par apmeklētāja apmeklējumiem tīmekļa vietnē

 1 stunda

 

_hjSessionUser_#

Sīkdatne apkopo statistiku par apmeklētāja apmeklējumiem tīmekļa vietnē

1 gads

 

td

Sīkdatne reģistrē statistiskos datus par lietotāju uzvedību tīmekļa vietnē.

 

Līdz sesijas beigāmMārketinga sīkdatnes – šīs sīkdatnes nosaka citi uzņēmumi, kuru piedāvāto funkcionalitāti izmanto vai kuru funkcionalitāte ir saistīta ar tīmekļa Vietni.

 

Pieņemt/noraidīt

Nosaukums

Nolūks

Glabāšanas termiņš


_fbp

“Facebook” sīkdatne. Sīkdatne tiek izmantota, lai piegādātu reklāmas.

3 mēneši


_gcl_au

Google AdSense sīkdatne reklāmas efektivitātes novērtēšanai.

3 mēneši


IDE

“Google DoubleClick” to lieto, lai reģistrētu darbības, ko tīmekļa vietnes lietotājs veicis pēc tam, kad viņš ir apskatījis kādu no reklāmdevēja reklāmām vai nospiedis uz tās, un lai ziņotu par šīm darbībām un tādējādi varētu mērīt reklāmas efektivitāti un lietotājam rādīt viņam mērķētas reklāmas.

1 gads 24 dienas

 

6.              Informācija par personas doto piekrišanu sīkdatņu izveidei

6.1.        Apmeklējot šo Vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Pieņemt visus”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa Vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām. 

6.2.        Attiecībā uz “nepieciešamajām” sīkdatnēm lietotāja piekrišana netiek prasīta, jo šīs sīkdatnes nodrošina pilnīgu un nepārtrauktu www.silvanols.lv tīmekļa Vietnes satura attēlošanu, lai Jūs varētu pierakstīties tīmekļa Vietnē un saņemt atbilstošu digitālās pārlūkošanas un tiešsaistes lietošanas pieredzi. 

 

7.              Sīkdatņu noraidīšana

7.1.        Ja vēlaties, lai Jūsu ierīcē netiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat pārvaldīt sīkdatņu izvēles atzīmējot to tīmekļa Vietnē izmantotajā sīkdatņu saraksta sadaļā “Pielāgot”. Ņemiet vērā, ka šādas izmaiņas/izvēle var ietekmēt tīmekļa Vietnes funkcionalitāti, un tā dēļ jums var nebūt iespējams iegūt personalizētus piedāvājumus vai reklāmas.

       

8.              Piekrišanas atsaukšana

8.1.        Jebkurā brīdī varat mainīt to, kādas sīkdatnes ļaujat mums izmantot, vai atteikties no sīkdatņu izmantošanas. Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot “nepieciešamās”.

8.2.        Ja vēlaties dot piekrišanu vai atsaukt savu piekrišanu analītiskajām un mārketinga sīkdatnēm, noklikšķiniet uz attiecīgās pogas – “Sīkdatņu iestatījumi” un izdariet jaunu izvēli.

 

9.              Politikas izmaiņas

9.1.        Ja Jums ir jautājumi par personas datu apstrādi, aicinām iepazīties ar SILVANOLS privātuma politiku, kas atrodama SILVANOLS tīmekļa Vietnē.

9.2.        SILVANOLS ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas www.silvanols.lv. 

Prece pievienota grozam